Powered by:Proticaret
Ödeme ve Teslimat : Bluesat Satellite
Ödeme ve Teslimat
TESLİMAT ŞARTLARI 

Siparişlerimiz, her siparişin kendi detay sayfasında yer alan teslimat süreleri içinde kargoya verilerek teslim edilir. 

Saat 17:00 den önce yaptığınız siparişler aynı gün, sonrakiler ertesi iş günü KARGO ya verilir. 

Hafta sonları ve resmi tatil günleri verilen siparişler ertesi iş günü işleme alınır. ( Cumartesi 14:00 dan önce verilen siparişler aynı gün KARGO ya verilir. ) 

Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalıdır , diğer kargo gönderi taleplerinde taşıma ücreti müşteriye aittir. ( 100 TL ve üzeri dahil ) 

Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres, vergi kimlik nosu ve kart sahibine ait bir sabit bir telefon belirtilmesi gereklidir. 

Teslimat sadece kimlik ibrazı karşılığında yapılır.Müşterimiz verdiği adreste bulunamazsa bölgesinde ki KARGO şirketinden kimliğiyle teslim alabilir. 

Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firma sorumlu tutulamaz. 

Stoğumuzda kalmamış veya isteğe göre getirilen ürünlerde teslimat süresi size bildirilecektir.Sipariş verilen zamanla teslim süresi 30 iş günü aşamaz. 

Satın almadan sonraki fiyat değişikliklerinden alıcı hiçbir şekilde etkilenmez. 

Ödemeler Usd, Euro ve TL üzerinden yapılır ve TL odemelerde sistem tarafından satın aldığınız günkü kurdan TL ye çevrilir. 

Firmamız sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. 

Banka havale ücreti alıcıya aittir. ( 48 saat içerisinde ödemesi yapılmayan işlemler iptal edilir.)

PTT Çeki havale ücreti alıcıya aittir. ( 48 saat içerisinde ödemesi yapılmayan işlemler iptal edilir.) 

Kargo ve taşıma ücreti alıcıya aittir. ( Yurtiçi kargo ile Vade Farksız, Havale İndirimi Dahil 100 TL ve üzeri alışverişler Hariç ) 

Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır. Yurtdışı teslimatlar, gerekli yasal düzenlemelerin tamamlanması sonrası başlatılacaktır.